aktuality
historie firmy
vize a kodex
výrocní zpráva r. 2021
výrocní zpráva r. 2020
výrocní zpráva r. 2019
výrocní zpráva r. 2018
výrocní zpráva r. 2017
výrocní zpráva r. 2016
výrocní zpráva r. 2015
výrocní zpráva r. 2014
výrocní zpráva r. 2013
výrocní zpráva r. 2012
výrocní zpráva r. 2011
výrocní zpráva r. 2010
výrocní zpráva r. 2009
firemní certifikáty
spolupracujeme
podporujeme
personální dotazník
kontakty
 

Vedení společnosti SCHÄFER a SÝKORA s.r.o.

firmaSpolečnost byla založena v roce 1990. Prvotní aktivitou byla distribuce autodílů a později se k této obchodní činnosti přidal i prodej světelné techniky.

Za dobu své působnosti se firma SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., stala významnou společností na českém trhu v prodeji automobilové a světelné techniky.

Orientací společnosti SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., jsou přímé smluvní vztahy s významnými zahraničními i tuzemskými výrobci značkového zboží. Mezi zákazníky patří výrobní, obchodní, dopravní a servisní společnosti po celé České republice i v zahraničí.

Zárukou kvality je získání certifikátu za zavedení systému řízení kvality služeb dle standardů norem ISO 9001:2000.

Obchodním partnerů nabízí společnost spolehlivý servis a profesionální péči, stále rostoucí sortiment značkového zboží, odborné poradenství a pružné plnění zákaznických požadavků.

SCHÄFER a SÝKORA s.r.o. je členem SISA (Sdružení importérů součástí automobilů), SRVO (Společnost pro rozvoj veřejného osvětlení). SAČR (Svaz autoopraven České republiky), OHK Děčín (Okresní hospodářská komora Děčín).

Společnost splňuje veškeré zákonné předpisy v ochraně životního prostředí.

Společnost je rozdělena na divize – automobilovou techniku, světelnou techniku a ústředí.

 

V oblasti AUTOMOBILOVÉ TECHNIKY se společnost zaměřuje na prodej náhradních dílů pro nákladní, užitková a přípojná vozidla zahraničních značek.

Společnost SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., zaručuje svým zákazníkům, že se jedná o náhradní díly originální a nebo o kvalitně rovnocenné. Zákazník si může být jist, že většina těchto náhradních dílů na LKW je dodávána do OEM či do náhradní spotřeby.

Tento systém by nebyl zcela funkční bez vysoce profesionálních týmů proškolených pracovníků nabízejících obchodním partnerům kvalitní technické poradenství spolu s pružným logistickým systémem.

Společnost SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., nabízí obchodním partnerům špičkové služby na vysoké úrovni, pružný cenový systém odpovídající danému zákazníkovi, technické poradenství, marketingovou podporu v podobě prodejních akcí, sponzoring a osobní přístup k zákazníkovi. Pružné řešení reklamací, pořádání technických školení, vykrývání objednávek v den objednání s maximální dobou dodání do 24 hodin.

Společnost SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., provádí i servis a údržbu nákladních a přípojných vozidel. Tato služba je provozována v  Truck Centru v Lesní ul. v Rumburku.

V tomto areálu jsou dále poskytovány služby jako:

- střední a generální opravy nákladních vozidel tuzemských značek TATRA, LIAZ, AVIA
- opravy traktorů ZETOR (I., II.UŘ)
- komplexní příprava vozidla a provedení prohlídky v STK
- kontrola a měření emisí vznětových motorů
- montáž a ověřování tachografů VDO KIENZLE a VEEDER ROOT
- opravy auto plachet
- svářečské práce (autogenem G1, elektrickým obloukem E1, CO2)
- mytí vozidel
- práce vysokozdvižného vozíku (DBHM 3522 do 3,5 t)
- možnost bezhotovostní platby CCS
- poradenská činnostV oblasti SVĚTELNÉ TECHNIKY se společnost specializuje na prodej světelné a automatizační techniky, projektovou činnost a poradenství, likvidaci nefunkčních světelných výbojových zdrojů a v neposlední řadě i kompletací náhradních sad autožárovek pro všechny typy vozidel registrovaných v České republice.

Velkoobchod se světelnou a  automatizační technikou, odborné konzultace a výpočty osvětlení, likvidace nefunkčních světelných výbojových zdrojů.

Světelné zdroje – klasické a halogenové žárovky, autožárovky, úsporné lineární a kompaktní zářivky, výbojky, elektronické předřadné přístroje.

Komponenty pro svítidla – odrazné plechy pro výrobu optických systémů, tlumivky, digitální elektronické předřadné přístroje, systémy řízení osvětlovacích soustav, zapalovače a transformátory 230/12 V, vodiče pro výrobce svítidel (dle IEC 227).

Značková svítidla – tuzemské i zahraniční výroby, osvětlení společenských, kancelářských a průmyslových prostorů, osvětlení komunikací a venkovních prostor, svítidla pro extrémní prostředí, stožáry pro venkovní osvětlení.

Montáž – náhradní sady autožárovek pro všechny typy vozidel registrovaných v České republice.
 

 

© BOARDVISION.CZ